Nachadzate sa tu: Úvod F.A.Q.

FAQ - Frequently Asked Question

Často kladené otázky

 

Ako dlho funguje Spoločnosť ALDIMA s.r.o.?

Spoločnosť Aldima s.r.o. vznikla v roku 1996. V jej začiatkoch bola ako výrobná spoločnosť zameraná na výrobu stoličiek a kresiel pre taliansky trh, od roku 2002 začala prevádzkovať aj obchodnú činnosť, a to predaj štýlového nábytku na domáci trh.

 

Z akého matriálu sa vyrábjú váše stoličky?

Náše stoličky vyrábame z kvalitného bukového masívneho dreva. Poťahové látky a povrchové úpravy máme z Talianska.

 

Dá sa u Vás objednať aj cez internet?

Áno, môžete, stačí napísať stručnú objednávku e-mailom na E-Mail Image  a obratom Vám zašleme zálohovú faktúru, po jej zaplatení sa stáva objednávka záväzná. Objednať sa dá aj telefonicky alebo faxom.

 

Aké sú dodacie doby nábytku?

Na stoličky máme dodaciu dobu cca 4 - 6 týždňov, na nábytok 6 - 8 týždňov, pri štandardných odtieňoch. Pri špeciálnych povrchových úpravach sa môže dodacia doba predĺžiť.

 

 Kde sa dozviem ceny?

Ceny našich výrobkov nemáme zobrazené na našej webovej stráne. Jednotlivé ceny záležia od konkrétneho vyhotovenia tzn. od povrchovej úpravy (farby dreva) a pri sedacom nábytku aj od typu poťahu. Prosím pozrite si našu ponuku povrchových úprav a čalunenia (okno vľavo dolu). Po výbere konkrétneho prevedenia nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky na č. 043/4920212 príadne mobil 0903 803 063, my vám vypočítame presnú cenu. Ceny máme uvedené len v sekcii "na sklade", kde sú zobrazené akciové ceny výrobkov, ktoré sú aktuálne na našom sklade.

 

Kde nájdeme vašu predajňu?

Predajňu máme priamo pri výrobe v Turčianských Tepliciach časť Diviaky.

 

Dajú sa stoličky vyrobiť podľa môjho priania?

Pri objednávaní stoličiek máte možnosť zvoliť si ľubovolný poťah a povrchovú úpravu z našej ponuky. Čo sa týka zmeny rozmerov, tak všetky naše stoličky sú vyrábané podľa špeciálnych foriem a prípravkov, takže zmeny v rozmeroch a tvare nie sú možné.

 

Predávate aj poťahové látky

Áno, vieme vám dodať ľubovoľný poťah z našej ponuky, treba však počítať s dodaciou dobou, nakoľko všetky poťahy sa dovážajú z Talianska

 

Dá sa kúpiť aj stolička bez povrchovej úpravy?

Áno, predávame aj polotovary, od surovej kostry stoličky až po hotový výrobok. Takisto môžeme dodať aj nábytok bez povrchovej úpravy.

 

Na ďalšie Vaše otázky Vám radi odpovieme, a to e-mailom, telefonicky alebo osobne (viď "Kontakty")

 Adresa: Aldima s.r.o. | Staničná 2 | 039 01 Turčianske Teplice - Diviaky
IČO: 36 014 435 | DIČ: 2020117781 | IČ DPH: SK2020117781